תביעה לפינוי מושכר

במידה והשוכר  של הדירה שבבעלותך הפסיק לשלם דמי שכירות וההמחאות שנתן עבור דמי השכירות חוזרים, השוכר מפר את תנאי השכירות או מתחמק והפסיק לענות לטלפון נראה שאין מנוס מהגשת תביעה לפינוי מושכר.

משרדנו ער ומודע לחרדות ולמפח הנפש העצום שעובר כל בעל נכס בהתמודדות מול שוכר בעייתי או סרבן תשלום שכירות.

כמה זמן לוקח לפנות דייר? כיום ובשונה מהמצב המשפטי ששרר בארץ בעבר, ניתן לסיים תביעה לפינוי שוכר בפרק זמן קצר יחסית וניתן, במקרים מסויימים לקבל פסק דין שמורה על פנוי השוכר מהדירה בתוך 60 יום מיום הגשת התביעה וזאת בשל סדר דין מיוחד בתביעה לפינוי שוכר בלתי מוגן.
כאשר מדובר בשוכר סרבן תשלום דמי שכירות, או בדייר שההמחאות שנתן עבור דמי השכירות חזרו, ישנה משמעות גדולה לפרק הזמן שלוקח למשכיר לפנות את השוכר מהדירה שכן כל יום שחולף מבלי שהשוכר משלם דמי שכירות גורם לחוב לגדול ולתפוח, ומעצים את הנזקים הנגרמים למשכיר.

אין למשכיר זכות לפנות בעצמו את השוכר - במקרים רבים המשכירים נוטים לעשות דין עצמי ולנתק את המים, הגז, החשמל ושאר השירותים מהנכס כמו גם מנסים לפנות את חפציו של המשכיר. פעולות אלו יפעלו לרעת המשכיר בשל כך  שמדובר במהלכים בלתי חוקיים בעליל. אין למשכיר זכות לפנות בעצמו את השוכר מהמושכר גם אם מדובר בהפרה יסודית של חוזה השכירות מצידו של השוכר.
על כן, כדי להקדים תרופה למכה – תביעה לפינוי מושכר חשוב שיעשה רק על ידי עורך דין מומחה שמכיר את רזי המקרקעין ונדל"ן ואת רזי הדינים החוזיים.

משרדנו צבר ניסיון רב בהגשת תביעות לפינוי מושכר  ואנו מנהלים  הליך יעיל ומהיר של תביעות לפינוי נגד דיירים בבתי משפט. לכן משרדנו מקפיד ללוות  את הלקוח לאורך כל ההליך המשפטי החל משלב הגשת התביעה ועד למסירת מפתחות הדירה או הנכס לידי המשכיר.
 
אם נתקלתם בשוכר  שאינו משלם דמי שכירות, או שלדעתכם הוא הפר את חוזה השכירות וברצונכם לנקוט בהליכי פינוי שוכר  צרו קשר עם משרדנו.
 
במשרדנו תקבלו טיפול יסודי, יחס אישי, הקשבה הבנה, ומתן מענה ייחודי לצרכים שלכם.
הייצוג המשפטי נעשה בשיתוף ובשקיפות מלאה מול לקוחותינו, ואנו זמינים לתת מענה בכל עת, לכל שאלה, סוגיה או בקשה שלכם בתחומי התמחותינו.

פנו עכשיו באמצעות טופס יצירת הקשר
או בטל': 03-7513337, 052-6262068
ונשמח לעמוד לשירותכם.